logo

2007 yılında kurulan Milagro Tarım Ürünleri A.Ş., hayvancılık sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. 

Atlar için ürettiğimiz yemlerde gücümüzü Fransız marka Sopral’den alıyoruz. 

Şirketimiz, yurt dışındaki iş ortaklarından aldığı AR-GE desteği ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunarak işletmelerinin her zaman ekonomik kalmasını sağlamayı ilke ediniyor. Bu ilke doğrultusunda müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına hızla cevap vermek ve pazarın şartlarına kolayca adapte olmak felsefeleriyle hareket ediyoruz.

 Daha fazlası için websitelerini ziyaret edebilirsiniz: http://milagrotarim.com

 

Sopral, Fransa’nın önde gelen holdinglerinden Avril’in hayvancılık grubu markasıdır. Yatırım Fonu, Yağlı Tohumlar ve Hayvancılık olarak 3 farklı alanda hizmet veren Avril Holding’in; sayısı 7000’i geçen çalışanı, 7 milyar euro cirosu, yıllık 30 milyon euroluk ARGE bütçesi ve 22 farklı ülkede yatırımı bulunmaktadır.

Sopral, at yemi ve kedi ile köpek mamalarının üretimi üzerine uzmanlaşmış köklü bir Fransız markasıdır. 50 yıllık tecrübesi, bilgi birikimi, yenilikçi ürünleri ve müşterilerine sağladığı teknik desteğinin kalitesiyle Sopral, sektörünün tercih edilen markalarındadır.

Yıllık ortalama %10’luk büyüme hacmi, 100’ün üzerinde çalışanı, 40 milyonluk cirosu ve tüm iş kollarına ayrı fabrikalarıyla Sopral; yılda 55.000 ton at yemi ve 25.000 ton da kedi ve köpek yemi üretmektedir. ARGE’ye verdiği önem ve üniversitelerle ve laboratuvarlarla yakın iş ortaklıkları sayesinde yenilikçi ürünler üretir. Sopral fabrikalarında üretimin tüm aşamaları kontrolden geçer ve ham maddeler özenle seçilir. Kullanılan ham maddelerin çeşitliliklerine ve kalitelerine verilen önem sayesinde atların beslenmeleri için gerekli olan besin değerlerinin dengeli olması sağlanır. GPAC, RSE ve GMAO sertifikalarına sahip olan Sopral, 40 ülkeye ihracatı ve İspanya’daki kardeş şirketiyle tüm dünyada güvenle tercih edilen bir markadır.

 Daha fazlası için websitelerini ziyaret edebilirsiniz: http://www.sopral.com/en/