logo
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:
 
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, etiketi çıkarılmış v.b. şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.

- İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

- İadesi yapılmak istenen ürünler, Milagro Yem Sanayi ve Ticaret  A.Ş.’ye bildirildikten sonra saha personelinin incelemesi sonrasında hasarlı ve arızalı ürünlerle ilgili gerekli bilgi e-mail yada telefon yoluyla en geç 2 iş günü içerisinde verilecektir.

- Ürün iade işleminin gerçekleşmesi ve ürünün iade koşullarına uygun olması durumunda ürün bedeli 30 gün içerisinde üyenin kredi kartı yada hesap numaralarına iade edilir veya yeni ürün ile değiştirilir.

- İade edilmesi planlanan ürünün kargoya verilirken, ürün ile gönderilmiş tüm fatura nüshalarının  (zarar görmemiş halde)  ve ürün iade nedenini belirten notun ürün ile birlikte gönderilmesi zorunludur. Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade prosedürüne tabi tutulmaz.